Meist

Digiallkirja teenus, mis töötab.

Meie lugu

 • 2008

  Alustasime 2008. aastal veebiarendusettevõttena

  Meie põhitegevusala oli tarkvara arendamine. Keskendusime e-kaubandusele, online maksetele ja e-riigi teenustele. Meile on alati meeldinud olla väikeettevõte, sest nii oleme saanud õppida, pöörata tähelepanu detailidele ja olla klientidele lähedal. See kogemus andis meile hea baasi kasvamiseks.

 • 2011

  Esimesed sammud

  Alustasime digitaalallkirja tehnoloogia ja sellekohase seadusandluse põhjaliku analüüsimisega. Meie eesmärk oli luua digiallkirjastamise ja eID mudel, mis lihtsustaks nii eraisikute kui organisatsioonide paberivaba asjaajamist ja oleks kõigile kättesaadav.

  Järgmise loogilise sammuna kasvas sellest välja arendusprojekt nimega ISIGN.

 • 2014

  Dokumentide allkirjastamise portaal ja ISIGN veebiteenuste pilootprojekt

  Alustasime ISIGN dokumentide allkirjastamise portaali ja ISIGN veebiteenuste kasutamise pilootprojektidega. Meie esimesed kliendid olid nii väikeettevõtted kui valitsusasutused, samuti üks Fortune 500 ettevõte.

  Pühendusime tehnoloogia arendamisele, analüüsisime Euroopa Liidu riikides kehtivaid digitaalallkirjade seadusi ning kogusime tagasisidet pilootklientidelt.

 • 2014 Q4

  ISIGN veebiteenused avalikult kasutusel

  Pilootprojekt andis meile väärtuslikku tagasisidet, et saaksime oma teenuseid viimistleda ja lansseerida juba põhjalikult testitud küpse toote. Esimesena võttis meie teenused kasutusele Leedu avalik sektor.

  Sellest ajast alates on mitmed Leedu dokumendihaldussüsteemide loojad, valitsusasutused ja paljud suured IT ettevõtted kasutanud meie ISIGN lahendust oma äritegevuse toetamiseks.

 • 2015 Q2

  Leedu digiallkirjastamise portaali ost

  Omandasime Leedu suurima dokumentide allkirjastamise portaali Eparasas.lt ja ühendasime selle edukalt ISIGN portaaliga.

  Nüüd on Eparasas.lt tootjast sõltumatu Leedu digitaalallkirjade infolehekülg. Oleme rõõmsad, et saame levitada teadmist digiallkirjade kasutamise kasulikkuse kohta!

 • 2016 Q1

  Eesti digiallkirjastamise portaali ost

  7.märtsil omandasime Eesti suurima dokumentide allkirjastamise portaali Digidoc.ee, kus anti 2015. aastal kokku ligi 242 miljonit digitaalallkirja. Trend näitab antud allkirjade arvu kahekordistumist aastaga. Selle tehinguga saime suurima turuosa Baltikumis.

 • 2016 Q4

  Jõudsime Islandile

  Alates 1. novembrist hakkasime oma teenuseid pakkuma ka Islandil Audkenni CA poolt väljaantud kvalifitseeritud e-allkirjadele kiipkaartidel ja Mobiil-ID-l.

 • TULEVIK

  Liigume edasi

  Kogu meie meeskond on keskendunud ühele eesmärgile - ehitada lihtsalt kasutatavat ja kõigile kättesaadavat digitaalallkirjastamise ja e-identifitseerimise lahendust.


  Kujutle end aastasse 2018, mil digitaalse isikutuvastuse, digitaalallkirja ja teiste usaldusteenuste kasutamine on igapäevane ning kus kodanikud, ettevõtted ja avalik sektor saavad turvaliselt pakkuda ja kasutada teenuseid piiriüleselt veebis vaid ühe klikiga. Arvad, et see on ulme?
  Kindlasti mitte.

  Andrea Servida, Euroopa Liidu Komisjoni eritöörühma Legislation Team (eIDAS) juht

Pressile

 • 23. jaanuaril
  2017

  Digiallkirjastamise teenust pakkuv DigiDoc portaal läbis põhjaliku uuenduskuuri ning sellele lisandus mitmeid uusi funktsioone nagu ettevõttele konto loomine, dokumentide kategooriad, töövood ja uued failivormingud. 23. jaanuaril värske kasutajaliidese ja uued funktsioonid saanud DigiDoc portaal pakub nüüd rohkem võimalusi ettevõtete töö lihtsustamiseks ja kiirendamiseks. Uuendusena on nüüd võimalik luua kaks kontot – üks organisatsioonile ja teine eraisikule. See muudab kasutajarollide eristamise lihtsaks ja mugavaks. Baltikumis tegutsevate ettevõtete jaoks on oluline ka lisandunud võimalus piiriüleseks allkirjastamiseks – nimelt toetab DigiDoc portaal nüüd ka Läti ja Leedu digikonteinerite failivorminguid EDoc ja ADoc. Loe veel »

 • 7. märts
  2016

  Leedu IT-ettevõte Estina võtab üle AS Sertifitseerimiskeskusele kuuluva DigiDoc portaali halduse. 7. aprillil jõustuva muudatuse eesmärk on pakkuda DigiDoc portaali kasutajatele paremat kasutuskogemust ja uusi funktsionaalsusi, nagu uuendatud kasutajaliides, mitme dokumendi samaaegne allkirjastamine, dokumendihaldus ja töövood. Loe veel »