Nüüd saate allkirjastada dokumente otse Microsoft Office rakenduses. Lugege selle kohta rohkem.

Toetatud digitaalsed identiteedid

DigiDoc-i abil saate dokumente allkirjastada ja kasutajaid autentida erinevate digitaalsete identiteedi vahenditega. Lisandumas on rohkem lahendusi.

Riiklikud ID-kaardid

DigiDoc toetab täielikult Eesti, Läti, Leedu, Soome, Belgia, Hispaania ja Portugali riiklikke ID-kaarte. Lisandumas on teistegi riikide ID-kaarte. DigiDoc-i saab kasutada veebilehitsejatega Google Chrome, Firefox, Microsoft Internet Explorer, Microsoft Edge ja Safari, see töötab nii Windows, macOS kui Linux operatsioonisüsteemidega.

USB vahendid

DigiDoc toetab krüpteeritud USB vahendeid, mis on välja antud Leedus. USB vahendiga saab DigiDoc-i kasutada veebilehitsejatega Google Chrome, Firefox, Microsoft Internet Explorer, Microsoft Edge ja Safari nii Windows, macOS kui Linux operatsioonisüsteemidega.

Mobiil-ID

DigiDoc võimaldab dokumente allkirjastada ja kasutajatel end identifitseerida ning autentida kasutades järgmiste teenusepakkujate Mobiil-ID-d: Bite, Tele2 ja Telia Leedus; Elisa, Tele2 ja Telia Eestis; Nova, Siminn ja Vodafone Islandil. Lisandumas on teisigi Mobiil-ID pakkujaid.

Smart-ID

DigiDoc toetab Smart-ID lahendust dokumentide allkirjastamiseks ja kasutajate autentimiseks. Smart-ID on uue generatsiooni digitaalne identiteet, mis on arendatud turvaliseks kasutamiseks mobiilsetel seadmetel. Suuremad pangad ja teised e-teenuste pakkujad Baltikumis võimaldavad juba Smart-ID-d oma e-teenustes kasutada.

e-Residendi digi-ID

DigiDoc võimaldab kasutada e-Residendi digi-ID-d dokumentide allkirjastamiseks ja kasutajate autentimiseks. e-Residendi digi-ID on Eesti riigi poolt välismaalasele välja antud digitaalne dokument, mis võimaldab erinevate e-teenuste turvalist ja mugavat kasutamist. e-Residendi digi-ID on kasutatav allkirjastamiseks, verifitseerimiseks, krüpteerimiseks ja turvaliseks identifitseerimiseks.